or 4 payments of $35.75 with
Info
 Holden Trax Tj Series 1.8 Auto, Radiator
Suits Models 08/2013 To 12/2020
THIS PART IS USED
Ref: #485776 (#TMP-1859254) - vstock#VA12928
| SKU | 485776 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.430m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review