$210.00
or 4 payments of $52.50 with
Info
HOLDEN TRAX OIL PAN SUMP
PETROL, 1.4, TURBO, TJ SERIES,
SUITS MODELS 08/2014 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref #495515 - vstock#VA12661
| SKU | 495515 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Assembled Length | 0.550m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review