or 4 payments of $24.25 with
Info
Holden Rodeo Ra, Clutch Master Cylinder
Suits Models 03/2003 To 07/2008
THIS PART IS USED
Ref: #500249 (#TMP-1853657) - vstock#VA12891
| SKU | 500249 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review