or 4 payments of $29.75 with
Info
 HOLDEN EQUINOX LEFT DOOR MIRROR
EQ, MANUAL FOLDING TYPE,
SUITS MODELS 09/2017 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref: #489362 (#TMP-1863397) - vstock#VA12980
| SKU | 489362 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review