$295.00
or 4 payments of $73.75 with
Info
HOLDEN EQUINOX  EQ,  RIGHT DOOR MIRROR
MANUAL FOLDING TYPE
SUITS MODELSÂ Â 09/2017 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1863398 - vstock#VA12980
| SKU | TMP-1863398 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review