or 4 payments of $55.00 with
Info
HOLDEN CRUZE JH, RIGHT GUARD
 CD/CDX/EQUIPE/Z SERIES, NON INDICATOR, NON SKIRT TYPE
SUITS MODELS 01/2015 TO 01/2017
THIS PART IS USED
Ref: #484513 (#TMP-1861315) - vstock#VA12973
| SKU | 484513 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 1.440m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.720m |
| Assembled Length | 0.720m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 1.440m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review