$1,000.00
or 4 payments of $250.00 with
Info
HOLDEN CRUZE JH 1.4 MH8 PETROL AUTOMATIC, TRANSMISSION
SUITS MODELS 03/2011 TO 01/2017
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #440932 (#TMP-1702487) - vstock#VA11330
| SKU | 440932 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review