or 4 payments of $30.25 with
Info
HOLDEN CRUZE JH 1.4 PETROL 19UN, ROCKER COVER
SUITS MODELS 03/2011 TO 01/2017
THIS PART IS USED
Ref #495516 - vstock#VA12661
| SKU | 495516 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review