or 4 payments of $34.75 with
Info
HOLDEN CRUZE 1.4 PETROL JH, INLET MANIFOLD
SUITS MODELS 03/2011 TO 01/2017
THIS PART IS USED
Ref #498906 - vstock#VA11330
| SKU | 498906 |
| Shipping Weight | 10.2000kg |
| Shipping Width | 0.838m |
| Shipping Height | 0.457m |
| Shipping Length | 0.888m |
| Assembled Length | 0.888m |
| Assembled Height | 0.457m |
| Assembled Width | 0.838m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review