or 4 payments of $30.25 with
Info
HOLDEN COMMODORE  ZB FWD,  RIGHT FRONT HUB ASSEMBLY
SUITS MODELSÂ Â Â 10/2017 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1886741 - vstock#VA13283
| SKU | TMP-1886741 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review