$803.00
or 4 payments of $200.75 with
Info
Holden Commodore Ve Sii, Right Headlamp
 Ss/Sv6/Omega, Black Insert Type
Suits Models 09/2010 To 05/2013
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876870 - vstock#VA13122
| SKU | TMP-1876870 |
| Shipping Weight | 3.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review