or 4 payments of $67.50 with
Info
HOLDEN COMMODORE VE S1, LEFT FRONT SEAT
(CLOTH, METRO, OMEGA/BERLINA, SEDAN/WAGON)
SUITS MODELS 08/2006 TO 08/2010Â
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1897529 - vstock#VA13336
| SKU | TMP-1897529 |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review