or 4 payments of $31.25 with
Info
HOLDEN COMMODORE VE 3.6, LOWER OXYGEN SENSOR
SUITS MODELS 08/2006 TO 04/2013
THIS PART IS USED
Ref: #492324 (#TMP-1886314) - vstock#VA13328
| SKU | 492324 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.010m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review