or 4 payments of $55.00 with
Info
HOLDEN COMMODORE STATESMAN/CAPRICE, FRONT BUMPERÂ ENERGY ABSORBERÂ
SUITSÂ COMMODOREÂ VEÂ MODELS 08/2006 TO 04/2013
SUITSÂ STATESMAN/CAPRICE WM-WNÂ MODELS 09/2006 TO 12/2017
THIS PART IS USED
Ref: #493342 (#TMP-1891939) - vstock#VA13326
| SKU | 493342 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.700m |
| Assembled Length | 0.700m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review