$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
HOLDEN COMMODOREÂ STATESMAN/CAPRICE, ANTENNA
SUITSÂ COMMODORE VEÂ MODELS 08/2006 TO 04/2013
SUITS STATESMAN/CAPRICE WM MODELS 09/2006 TO 08/2010
THIS PART IS USED
Ref: #488095 (#TMP-1876843) - vstock#VA13122
| SKU | 488095 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review