or 4 payments of $38.50 with
Info
HOLDEN COLORADO  TRAILBLAZER  RG, RIGHT FRONT UPPER CONTROL ARM
SUITSÂ COLORADOÂ MODELSÂ Â 06/2012 TO 12/2020
SUITSÂ Â TRAILBLAZERÂ Â MODELSÂ 07/2016 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1891369 - vstock#VA13346
| SKU | TMP-1891369 |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.035m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.035m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review