$100.00
or 4 payments of $25.00 with
Info
HOLDEN COLORADO RODEO, WASHER BOTTLE
SUITS COLORADO RC MODELSÂ 07/2008 TO 12/2011
SUITS RODEO RA MODELSÂ 03/2003 TO 07/2008
THIS PART IS USED
Ref: #481423 (#TMP-1853645) - vstock#VA12891
| SKU | 481423 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review