or 4 payments of $32.50 with
Info
 HOLDEN COLORADO RIGHT FRONT DOOR REGULATOR AND MOTOR ASSEMBLYÂ
RG, 6 PIN,
SUITS MODELS 06/2012 TO 12/2020
NOTES:
6PIN
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1886253 - vstock#VA13162
| SKU | TMP-1886253 |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review