or 4 payments of $33.00 with
Info
HOLDEN COLORADO RG, UPPER PLASTIC TIMING BELT COVER
LWN/LVN (BLACK CAP MOTOR), 2.5/2.8, DIESEL
SUITS MODELSÂ 01/2012 TO 07/2016Â
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1905680 - vstock#VA13269
| SKU | TMP-1905680 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.610m |
| Assembled Length | 0.610m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review