or 4 payments of $37.25 with
Info
HOLDEN COLORADO RG, UNPAINTED/ALLOY SPORTS BARÂ
SUITS MODELS 01/2012 TO 12/2020
NOTE
WITH STOPLIGHT
THIS PART IS USED
Ref: #483572 (#TMP-1864479) - vstock#VA12991
| SKU | 483572 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 1.524m |
| Shipping Height | 1.524m |
| Shipping Length | 3.048m |
| Assembled Length | 3.048m |
| Assembled Height | 1.524m |
| Assembled Width | 1.524m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review