or 4 payments of $35.75 with
Info
Holden Colorado Rg, Right Front Strut (4wd)
Suits Models 01/2012 To 06/2016
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1899929 - vstock#VA13082
| SKU | TMP-1899929 |
| Shipping Weight | 9.5000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.220m |
| Assembled Width | 0.230m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review