or 4 payments of $25.75 with
Info
HOLDEN COLORADO RG/RG7Â INSTRUMENT CLUSTERÂ
MANUAL, 4WD,
SUITS MODELS 01/2012 TO 06/2016Â
THIS PART IS USED
Ref: #491586 (#TMP-1883769) - vstock#VA13229
| SKU | 491586 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review