or 4 payments of $187.50 with
Info
HOLDEN COLORADO RG, LEFT REAR DOOR
(DUAL CAB, NON-MOULD SHELL WITH HINGES)
SUITS MODELS 01/2012 TO 06/2016
NOTES:
SHELL WITH HINGES,
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref: #497843 (#TMP-1899834) - vstock#VA13082
| SKU | 497843 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 1.000m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 1.000m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review