or 4 payments of $60.00 with
Info
Holden Colorado Rg, 4wd, Transfer Case Shift Actuator
Suits Models 07/2016 To 12/2020
THIS PART IS USED
Ref: #494555 (#TMP-1892854) - vstock#VA13289
| SKU | 494555 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review