or 4 payments of $18.75 with
Info
HOLDEN CAPTIVA CG, SPARE  STEEL WHEELÂ
SUITS MODELS 01/2011 TO 06/2018
THIS IS A SINGLE WHEEL
THIS RIM DOES NOT HAVE TYRE
THIS PART IS USED
Ref: #484180 (#TMP-1857744) - vstock#VA12906
| SKU | 484180 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 1.143m |
| Shipping Height | 1.016m |
| Shipping Length | 1.143m |
| Assembled Length | 1.143m |
| Assembled Height | 1.016m |
| Assembled Width | 1.143m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review