or 4 payments of $86.25 with
Info
HOLDEN CAPTIVA 5 CG 2.2 DIESEL, INSTRUMENT CLUSTER
SUITS MODELS 01/2011 TO 06/2018
THIS PART IS USED
Ref: #488919 (#TMP-1878310) - vstock#VA13161
| SKU | 488919 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review