or 4 payments of $32.50 with
Info
HAVAL H6  B01/B03, STEERING WHEEL
SUITS MODELSÂ Â 02/2021 TO 2026
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELYÂ
THIS PART IS USED
Ref: #480275 (#TMP-1841728) - vstock#VA12848
| SKU | 480275 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review