$213.00
or 4 payments of $53.25 with
Info
GREAT WALL STEED 2.0 DIESEL K2/NBP, AIR FLOW METERÂ
SUITS MODELS 07/2016 TO 2021
NOTES:
F 00C 207 02C
THIS PART IS USED
Ref: #491702 (#TMP-1884483) - vstock#VA13248
| SKU | 491702 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.110m |
| Assembled Width | 0.110m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review