or 4 payments of $56.25 with
Info
Ford Ranger Xlt, Right Front Seat
 (Bucket Seat Type), Px, Leather
Suits Models 06/2015 To 04/2022
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1905582 - vstock#VA13483I
| SKU | TMP-1905582 |
| Shipping Weight | 17.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review