or 4 payments of $29.75 with
Info
Ford Falcon Ba-Bf, Engine Bay Fuse Box
 Dual Radiator Fan Type
Suits Models 10/2002 To 09/2010
THIS PART IS USED
Ref: #489229 (#TMP-1879607) - vstock#VA13189
| SKU | 489229 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.762m |
| Shipping Height | 0.635m |
| Shipping Length | 1.016m |
| Assembled Length | 1.016m |
| Assembled Height | 0.635m |
| Assembled Width | 0.762m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review