or 4 payments of $32.50 with
Info
FORD ESCAPE  ZH,  STEERING WHEEL
LEATHER, W/ RED STICHING, ST-LINE
SUITS MODELSÂ 06/2020 TO 2025
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #465893 (#TMP-1792302) - vstock#VA12398
| SKU | 465893 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review