or 4 payments of $31.25 with
Info
FORD COURIER SINGLE CAB, LEFT FRONT SEAT BELT
(NO STALK, BENCH SEAT TYPE)
SUITS MODELS 11/2002 TO 11/2006
THIS PART IS USED
Ref: #489092 (#TMP-1879067) - vstock#VA13215
| SKU | 489092 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.070m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review