or 4 payments of $35.75 with
Info
 BMW X1 3 SERIES  1 SERIES, RIGHT REAR HUB ASSEMBLY
 SUITS X1 E84  MODELS  04/2010 TO 07/2015
 SUITS 3 SERIES E90 MODELS 12/2009 TO 01/2012
 SUITS 1 SERIES E87 MODELS 09/2005 TO 09/2013
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1843994 - vstock#VA12798
| SKU | TMP-1843994 |
| Shipping Weight | 14.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.350m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review