or 4 payments of $32.50 with
Info
AUDI A4  B9 8W,  STEERING WHEEL
LEATHER, STANDARD TYPE
SUITS MODELSÂ Â 10/2015 TO 11/2020
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELYÂ
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1887305 - vstock#VA13035
| SKU | TMP-1887305 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review