or 4 payments of $50.00 with
Info
3 MAZDA CX5Â KF, REARÂ BUMPER BAR
 WITH PARK SENSOR TYPE,
SUITS MODELS 09/2021 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1909316 - vstock#VA13501
| SKU | TMP-1909316 |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.360m |
| Shipping Length | 1.700m |
| Assembled Length | 1.700m |
| Assembled Height | 0.360m |
| Assembled Width | 0.470m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review