$119.00
or 4 payments of $29.75 with
Info
TRITON VACUUM PUMP 2020A031 AFTERMARKET
Suits PAJERO VACUUM PUMP, 2.4, 4N15, DIESEL, QE, PAJERO SPORT, 10/2015 - Onwards Â
Suits TRITON VACUUM PUMP, 2.4, DIESEL, MQ, 03/2015 to 10/2018 Â
Quality New Aftermarket Product
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-3531
| SKU | P-3531 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.140m |
| Assembled Width | 0.170m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review