or 4 payments of $85.25 with
Info
Crankshaft To Suit Toyota Landcruiser 1HZ, 1HD-T - Hard Nitriding Type
78/80/100 Series 1HZ 4.2L Diesel 03/1990 - 10/2007
80 Series 1HD-T 4.2L Diesel Turbo 05/1990 to 12/1994
New Aftermarket
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-1853
| SKU | P-1853 |
| Shipping Weight | 18.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review