or 4 payments of $63.25 with
Info
New Aftermarket Starter Motor to Suit
Suits Toyota Landcruiser - 60 Series, Turbo Diesel, 4.0, 12HT, 01/1985 to 05/1990
Suits Toyota Landcruiser - 60/70 Series, Diesel, 4.0, 2H, 11/1980 to 02/1990
12 Volt Type
Quality New Aftermarket Product
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
WARRANTY INFORMATION
Ref #P-695
| SKU | P-695 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review