$198.00
or 4 payments of $49.50 with
Info
TOYOTA HILUXÂ REAR BUMPER NEW GENUINE
WITH OUT BRACKETS AND TREAD PLATES
SUITS MODELSÂ 07/2011 TO 08/2015
SUITS MODELSÂ 09/2001 TO 02/2005
SUITS MODELSÂ 02/2005 TO 07/2011
THIS PART IS NEW GENUINE.
Ref #P-1514
| SKU | P-1514 |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.360m |
| Shipping Length | 1.700m |
| Assembled Length | 1.700m |
| Assembled Height | 0.360m |
| Assembled Width | 0.470m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review