or 4 payments of $38.50 with
Info
TOYOTA HILUX LEFT FRONT BUMPER FLARE GENUINE
SUITS MODELS 03/2005 TO 06/2011
THIS PART IS NEW GENUINE.
Ref #P-1442
| SKU | P-1442 |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review