or 4 payments of $437.50 with
Info
TOYOTA HILUX 2Y 3Y 4Y 2RZ 3L 5L 2C 3C MANUAL GEARBOX
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
WARRANTY INFORMATION
THIS PRODUCT IS COVERED BY A 6 MONTHS REPLACEMENT WARRANTY (FROM DATE OF PURCHASE).
Ref #P-888
| SKU | P-888 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review