$2,450.00
or 4 payments of $612.50 with
Info
NISSAN XTRAIL T33 FWD PETROL 2.5, AUTO TRANSMISSION
SUITS MODELSÂ Â 08/2022 TO 2025
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1902771 - vstock#VA13303
| SKU | TMP-1902771 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review