or 4 payments of $29.50 with
Info
NISSAN PATHFINDER R52, RIGHT TAILLIGHT
SUITS MODELS 12/2016 TO PRESENT
THIS PART IS USED
Ref: #494208 (#TMP-1889161) - vstock#VA12955
| SKU | 494208 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review