or 4 payments of $88.25 with
Info
Nissan Pathfinder R52, Left TaillightÂ
Suits Models  06/2013 To 11/2016
THIS PART IS USED
Ref: #474876 (#TMP-1826285) - vstock#VA12522
| SKU | 474876 |
| Shipping Weight | 3.5000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.400m |
| Assembled Width | 0.400m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review