or 4 payments of $29.50 with
Info
NISSAN NAVARA D40, LEFT TAILLIGHT (UTE BACK)
SUITS MODELS 09/2005 TO 08/2015
THIS ONLY SUITS MODELS WITH VIN STARTING WITH VSKÂ
NOTES:
SLIGHT MARKING ON BRAKE BULB AREA
THIS PART IS USED
Ref: #498556 (#TMP-1901803) - vstock#VA13393
| SKU | 498556 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review