or 4 payments of $15.00 with
Info
NISSAN PATROL GU RD28 RADIATOR OVER FLOW EXPANSION TANK NEW GENUINE
SUITS MODELSÂ 12/1997 TO 04/2000
THIS PART IS NEW GENUINE.
Ref #P-873
| SKU | P-873 |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review