$591.00
or 4 payments of $147.75 with
Info
NISSAN NAVARA STEERING RACKÂ
SUITS D40, ONLY VIN STARTING WITH MNT
SUITS MODELS 12/2005 TO 08/2015
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
WARRANTY INFORMATION
THIS PRODUCT IS COVERED BY A 12 MONTHS REPLACEMENT WARRANTY (FROM DATE OF PURCHASE).
Ref #P-628
| SKU | P-628 |
| Shipping Weight | 7.8000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.280m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review