or 4 payments of $29.50 with
Info
MITSUBISHI L300 SJ-SK, LEFT TAILLIGHT (BLACK SURROUND)
SUITS MODELS 09/1994 TO 12/2013
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876602 - vstock#VA13120
| SKU | TMP-1876602 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review