or 4 payments of $30.25 with
Info
YUNDAI I45 YF, RIGHT TAILLIGHTÂ
LED TYPE, (AUS ONLY)
SUITS MODELS 02/2010 TO 05/2013Â Â
THIS PART IS USED
Ref: #491674 (#TMP-1884084) - vstock#VA13230
| SKU | 491674 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review