or 4 payments of $30.25 with
Info
Holden Trax Tj, Left Taillight In Body
Non Led Type
Suits Models 08/2013 To 12/2020
THIS PART IS USED
Ref: #490242 (#TMP-1875302) - vstock#VA12979
| SKU | 490242 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review